Amazon Selling — Застряг на верифікації особи та як її пройти! > 자유게시판

본문 바로가기

Amazon Selling — Застряг на верифікації особи та як її пройти!

페이지 정보

profile_image
작성자 Leesa
댓글 0건 조회 10회 작성일 24-10-20 20:46

본문

_ Брайан CJC Бачите кнопку ? Це їхня кнопка заклику до дії кричить на вас. І у верхньому меню не вказано, чи це індивідуальний план чи план на основі підписки.
Образ героя: заклик до діїЦе основна кнопка заклику до дії. Уникайте цього, якщо ви намагаєтеся жити як Особистість.
Вам потрібно знайти цей маленький рядок внизу для індивідуальної реєстрації. Начебто вони не намагаються це пропагувати, еге ж?
Десь внизу під згиномПлутанина #1: Немає простого способу змінити тарифний план під час реєстрації
Отже, наслідком цього є те, що якщо ви натиснули на кнопку меню, сподіваючись на вибір між планами, це не буде добре. Здається, за замовчуванням ви переходите на план підписки Pro, і як тільки ви застрягнете в цьому потоці, здається, ви назавжди застрягнете на тій адресі електронної пошти, за допомогою якої ви зареєструвалися.
Електронний лист від служби підтримки продавців Amazon 27 Sep 18Що? Я навіть не завершив процес реєстрації і... По суті, ви кажете мені, що я застряг? Мені запропонували 2 альтернативи: продовжити роботу в якості професійного продавця, а потім повернутися до індивідуального продавця і вимагати повернення коштів за перший місяць оплати. АБО використовувати іншу адресу електронної пошти.
Пам'ятати! Очистіть кеш браузера та файли cookie, якщо ви 2-й варіант. Поміркувавши, частково моє розчарування полягало в тому, що я фактично проігнорував цю інструкцію в електронному листі та в кінцевому підсумку ініціював кілька різних адрес електронної пошти, які застрягли на середині процесу реєстрації в потоці підписки Pro. Зазвичай я досить напружений через очищення своїх напівдурних облікових Віртуальна картка з кредитним лімітомаписів по всьому Інтернету, але цей процес викликав у мене таке роздратування, що ну, забудьте про це. (У підсумку я зупинився на першому варіанті, намагаючись знизити рівень свого професійного облікового запису до індивідуального після завершення процесу реєстрації, але це призводить мене до плутанини #2.)
Плутанина #2: Розчаровуючий процес верифікації особи
Amazon — гігантська технологічна компанія. І тому я вважаю, що більшість, якщо не всі їхні ручні процеси автоматизовані машинами, включаючи цей процес перевірки особи продавця. Але це виявляється дійсно спірним питанням. У мене було достатньо проблем із верифікацією, і після кількох невдалих спроб я фактично відкладав на кілька місяців, поки мені це вдалося нещодавно в березні 2019 року. Серед небагатьох платформ для продавців, які я використовую, жодна ніколи не доставляла мені стільки проблем.
Електронна пошта підтримки від Amazon: пропрієтарний процес На форумах продавців Amazon багато плутанини та прохань про допомогу. І відповіді від служби підтримки Amazon точно не допомагають із загальними відповідями. Не впевнений, що наведена вище відповідь на електронний лист взагалі є людською, але я вважаю, що їхній механізм перевірки є для нас чорним ящиком. Нижче я наводжу деякі речі, які я спробував. Але через те, що він є власністю і завдяки багатьом речам, які я перепробував, я ніколи не дізнаюся, яка дія була причинною причиною для проходження перевірки. У будь-якому випадку, це моя особиста думка, яку, я думаю, ви могли б спробувати.
Що спробуватиСпробуйте завантажити pdf-файли? Без скріншотів. Я вже молився про верифікацію, щоб просто працювати в цей момент. Я перепробував так багато речей, і хоча в інструкціях щодо завантаження Amazon зазначено, що файли зображень приймаються, я побачив відео на YouTube десь із заявою про використання pdf замість цього. Тому я перетворив зображення своєї особи та виписки з кредитної картки на pdf перед завантаженням. Крім того, "без скріншотів" є складним. Мої банківські виписки сьогодні практично безпаперові, і я спробував завантажити електронну копію. Я вважаю, що це також може бути відхилено, оскільки я підозрюю, що механізм перевірки плутає це зі скріншотами. Схоже, вони хочуть або відсканувати, або сфотографувати. Я читав, що деякі люди також мають проблеми зі сканованими копіями, що, на мою думку, також можливо, оскільки сканери сьогодні дуже хороші та виглядають як скріншоти.
Усі дані мають бути точними та відповідати завантаженим файлам. Ім'я, Адреса, в основному просто всі поля. Я змінив свою адресу саме на ту, що вказана у виписці з моєї кредитної картки. Замість того, щоб просто вводити свою власну версію, аж до кожного # та . І тут є одна велика особливість. Я думаю, що верифікацію плутають з іменами та прізвищами. Для таких азіатів, як я, це не так однозначно, оскільки у мене китайське та англійське ім'я. У моєму посвідченні особи відображається моє прізвище (китайське ім'я англійськими літерами), потім моє ім'я (моє англійське ім'я). На щастя, Amazon повідомив мене про це і запропонував змінити моє ім'я та прізвище за допомогою повідомлення про перевірку, що з'являлося біля поля імені. Краще слідкувати за цим, чи згодні ви на це. Востаннє, коли я його проігнорував, з'явилося страшне повідомлення «ми зв'яжемося з вами через 2–3 робочі дні». Схоже, їх образ тут працює.
Переконайтеся, що завантажені зображення цілісні та чіткі. Це очевидно. У кольорі хороше освітлення, різкі контрасти. Я не впевнений, що обрізання зображень має значення. Але на даний момент я параноїк. Я надіслав фотографію всієї виписки з кредитної картки формату А4, а не лише частини паперу.
Нарешті, я офіційно є індивідуальним продавцем на Amazon і радий представити свій перший лістинг. Я негайно отримав перший білінг від Amazon як професійний продавець. Що?? Мене це теж збентежило, пам'ятаю, десь у формі вибирав "індивідуальний"? Але я в основному втомився на даний момент і просто щасливий, що мене прийняли після цього «випробування». Я швидко знизив рейтинг облікового запису і все ще сподівався отримати відшкодування від Amazon. Здається, важко знайти реальний електронний лист підтримки, щоб зв'язатися з ними з цього приводу, я постійно отримую повідомлення про автоматичний FAQ. Але, гадаю, зараз достатньо скаржитися.
Ну а тим, хто ще намагається, удачі. (не в саркастичній формі).
ДизайнAmazonAmazon Поради щодо продажуРозчарування та підказки--
--
6
FollowWritten by Брайан CJC29 FollowHelp
Статус
Про
Кар'єра
Прес
Укр-Прокат
Приватність
Умови
Озвучування тексту
Команди?ts=636575456798130000

Copyright © DEMAKE All rights reserved.